STUDIUJ WOKALISTYKĘ JAZZOWĄ
STUDIUJ JAZZ I MUZYKĘ ROZRYWKOWĄ
STUDIUJ INSTRUMENTALISTYKĘ
STUDIUJ WOKALISTYKĘ
AS / SZCZECIN ASWS

STUDIUJ EDUKACJĘ MUZYCZNĄ 

Kierunek studiów: edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
 
Specjalności I stopień:
- edukacja muzyczna
- rytmika

Specjalności II stopień:
- arteterapia
- dyrygentura chóralna
- nauczanie przedmiotów teoretycznych w szkolnictwie muzycznym I stopnia
- organizowanie i prowadzenie działalności kulturalne
- dyrygentura orkiestr dętych
- wokalistyka jazzowa i estradowa
 
 
Studia na Wydziale Edukacji Muzycznej przygotowują m.in. do prowadzenia zajęć dydaktycznych w szkolnictwie ogólnokształcącym i/lub muzycznym, zajęć umuzykalniających w przedszkolach, zespołów wokalnych lub wokalno-instrumentalnych w szkolnictwie ogólnokształcącym, muzycznym i ruchu amatorskim, działalności muzycznej w instytucjach kultury, kościołach oraz animacji kultury muzycznej w społeczeństwie.

Do dyspozycji studentów jest bogate wyposażenie instrumentalne (fortepiany, pianina, organy piszczałkowe, instrumenty szkolne) oraz Mediateka z bogatym zbiorem nut, płyt i książek naukowych. Studenci aktywnie działają w chórach i zespołach Akademii Sztuki, zdobywając laury w konkursach, a także koncertując w Europie i USA. Na Wydziale Edukacji Muzycznej pracuje doświadczona kadra wykładowców, artystów muzyków. Organizowane są koncerty chóralne i muzyki religijnej dla społeczności Szczecina, a także ogólnopolskie konferencje naukowe dotyczące edukacji muzycznej i chóralistyki.
 
 
 
Sprawdzaj nasze media społecznościowe:
Akademia Sztuki w Szczecinie www.facebook.com/akademiasztuki.eu
Instagram Studiuj Sztuke www.instagram.com/StudiujSztuke
 
Szczegóły dotyczące rekrutacji na naszej stronie https://www.rekrutacja.akademiasztuki.eu/
Wszystkie pytania i wątpliwości rozwieje Biuro Spraw Studenckich pod adresem bos@akademiasztuki.eu 
 
 
mgr
Julia Figiel
Akademia Sztuki jest uczelnią na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze uczelni wyższych ponieważ daje szerokie możliwości rozwoju, w wielu dziedzinach doskonali umiejętności lub pozwala na naukę od podstaw, umożliwia kontakty zagraniczne i proponuje interesujące i cenne dla rozwoju konferencje i warsztaty.
mgr
Jakub Stefek
Zakład Muzyki Sakralnej
Akademia Sztuki dysponuje świetną infrastrukturą. Ponieważ jesteśmy nową uczelnią - wszystkie nasze instrumenty są świeżo zakupione. To daje wspaniałe możliwości rozwoju artystom wszystkich specjalności. Dodatkowo spotkacie tutaj wszystkie osoby związane z kulturą w naszym regionie. Więc jeżeli chcecie rozwinąć się jako muzycy i nawiązać inspirujące kontakty przydatne w dalszej działalności - to miejsce jest dla Was!
zamknij